Blog

Jak prawidłowo umieścić naklejki na ścianie?

Kwiecień 19, 2022

Dekoracje ścienne to nie tylko obrazy, ramki ze zdjęciami, półki i kinkiety. Coraz częściej obserwuje się w aranżacjach wnętrzach trend do ozdabiania ich przy użyciu naklejek ściennych,  które mogą być zarówno dwu, jak i trójwymiarowe, jedno lub wielokolorowe.

Więcej

Postaw na nietuzinkowy prezent dla fana aut

Marzec 19, 2022

Każdy lubi dostawać prezenty. I nic w tym dziwnego, bo miły upominek, z okazji lub bez, sprawia, że czujemy się docenieni i szczęśliwi. Z drugiej jednak strony, osoba, która jest darczyńcą, często musi włożyć dużo wysiłku w podjęcie decyzji, jaki gadżet wybrać. Podstawą sukcesu jest bowiem dopasowanie prezentu to indywidualnych upodobań i zainteresowań. Jaki pomysł sprawdzi się w przypadku fanów motoryzacji? W naszym artykule przedstawiamy kilka rozwiązań.

Więcej

Folia ochronna a czyszczenie pojazdu chemikaliami

Grudzień 23, 2021

Każdy kierowca, który chce spersonalizować swoje auto i pokazać, że samochód jest dla niego nie tylko środkiem transportu, może wykorzystać ciekawe naklejki z napisami. Wiele osób zastanawia się jednak czy tego typu stickery są wygodne w użytkowaniu? I jak ich powierzchnia zachowuje się w czasie kontaktu z chemikaliami? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Więcej

Co najczęściej wykleja się na autach?

Październik 28, 2021

Dzięki ciekawym pomysłom i nowoczesnym rozwiązaniom niemal każdy przedmiot da się obecnie spersonalizować. Możliwość ta dotyczy także pojazdów, które dla wielu kierowców są prawdziwym powodem do dumy. Świetnym sposobem, aby wyróżnić się z tłumu, są naklejki na auto, które możemy dopasować do naszych osobistych preferencji. Co warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na taką ozdobę? I jakie motywy są wykorzystywane najczęściej? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Więcej

Dlaczego warto umieścić naklejki reklamowe na aucie?

Sierpień 10, 2021

“Reklama dźwignią handlu” – te słowa wypowiedziane przez radzieckiego polityka Anastasa Iwanowicza Mikojana właściwie cały czas są aktualne. Właśnie dlatego wiele firm - zarówno mniejszych, jak i większych - sięga po reklamę, a często inwestuje w nią niemałe środki. Są jednak sposoby, aby niewielkim nakładem finansowym budować swój wizerunek właśnie dzięki reklamie. Mowa tu o naklejkach reklamowych na samochód. Dlaczego warto je mieć i czym odróżniają się od innych form reklam?

Więcej

Jak przyciemnić lampy w aucie?

Czerwiec 21, 2021

Przyciemnione klosze reflektorów to trend, który jak wszedł do mody, tak z niej nie wychodzi. Kojarzy się je najczęściej ze sportowymi wozami, aczkolwiek nie tylko one korzystają na tym rozwiązaniu. Przyciemnione lampy widuje się także w luksusowych limuzynach. Tak czy inaczej, i w jednym, i w drugim przypadku ulepszone klosze na pewno nie stanowią niezauważalnej opcji. Wprost przeciwnie, pomagają wyróżnić się w tłumie i nadają samochodowi niepowtarzalnego charakteru.

Więcej