Blog

Jakie naklejki na ścianę są najefektywniejsze?

Lipiec 17, 2022

Naklejki na ścianę to doskonały sposób na to, aby nadać wnętrzom unikalnego charakteru. Jakie rodzaje tego typu produktów okażą się jednak najlepsze? Serdecznie zachęcamy do lektury oraz poznania szczegółów w tym zakresie.

Więcej

Jak prawidłowo umieścić naklejki na ścianie?

Kwiecień 19, 2022

Dekoracje ścienne to nie tylko obrazy, ramki ze zdjęciami, półki i kinkiety. Coraz częściej obserwuje się w aranżacjach wnętrzach trend do ozdabiania ich przy użyciu naklejek ściennych,  które mogą być zarówno dwu, jak i trójwymiarowe, jedno lub wielokolorowe.

Więcej

Postaw na nietuzinkowy prezent dla fana aut

Marzec 19, 2022

Każdy lubi dostawać prezenty. I nic w tym dziwnego, bo miły upominek, z okazji lub bez, sprawia, że czujemy się docenieni i szczęśliwi. Z drugiej jednak strony, osoba, która jest darczyńcą, często musi włożyć dużo wysiłku w podjęcie decyzji, jaki gadżet wybrać. Podstawą sukcesu jest bowiem dopasowanie prezentu to indywidualnych upodobań i zainteresowań. Jaki pomysł sprawdzi się w przypadku fanów motoryzacji? W naszym artykule przedstawiamy kilka rozwiązań.

Więcej

Folia ochronna a czyszczenie pojazdu chemikaliami

Grudzień 23, 2021

Każdy kierowca, który chce spersonalizować swoje auto i pokazać, że samochód jest dla niego nie tylko środkiem transportu, może wykorzystać ciekawe naklejki z napisami. Wiele osób zastanawia się jednak czy tego typu stickery są wygodne w użytkowaniu? I jak ich powierzchnia zachowuje się w czasie kontaktu z chemikaliami? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Więcej

Co najczęściej wykleja się na autach?

Październik 28, 2021

Dzięki ciekawym pomysłom i nowoczesnym rozwiązaniom niemal każdy przedmiot da się obecnie spersonalizować. Możliwość ta dotyczy także pojazdów, które dla wielu kierowców są prawdziwym powodem do dumy. Świetnym sposobem, aby wyróżnić się z tłumu, są naklejki na auto, które możemy dopasować do naszych osobistych preferencji. Co warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na taką ozdobę? I jakie motywy są wykorzystywane najczęściej? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Więcej

Dlaczego warto umieścić naklejki reklamowe na aucie?

Sierpień 10, 2021

“Reklama dźwignią handlu” – te słowa wypowiedziane przez radzieckiego polityka Anastasa Iwanowicza Mikojana właściwie cały czas są aktualne. Właśnie dlatego wiele firm - zarówno mniejszych, jak i większych - sięga po reklamę, a często inwestuje w nią niemałe środki. Są jednak sposoby, aby niewielkim nakładem finansowym budować swój wizerunek właśnie dzięki reklamie. Mowa tu o naklejkach reklamowych na samochód. Dlaczego warto je mieć i czym odróżniają się od innych form reklam?

Więcej