Blog

Dlaczego warto umieścić naklejki reklamowe na aucie?

Sierpień 10, 2021

“Reklama dźwignią handlu” – te słowa wypowiedziane przez radzieckiego polityka Anastasa Iwanowicza Mikojana właściwie cały czas są aktualne. Właśnie dlatego wiele firm - zarówno mniejszych, jak i większych - sięga po reklamę, a często inwestuje w nią niemałe środki. Są jednak sposoby, aby niewielkim nakładem finansowym budować swój wizerunek właśnie dzięki reklamie. Mowa tu o naklejkach reklamowych na samochód. Dlaczego warto je mieć i czym odróżniają się od innych form reklam?

Więcej

Jak przyciemnić lampy w aucie?

Czerwiec 21, 2021

Przyciemnione klosze reflektorów to trend, który jak wszedł do mody, tak z niej nie wychodzi. Kojarzy się je najczęściej ze sportowymi wozami, aczkolwiek nie tylko one korzystają na tym rozwiązaniu. Przyciemnione lampy widuje się także w luksusowych limuzynach. Tak czy inaczej, i w jednym, i w drugim przypadku ulepszone klosze na pewno nie stanowią niezauważalnej opcji. Wprost przeciwnie, pomagają wyróżnić się w tłumie i nadają samochodowi niepowtarzalnego charakteru.

Więcej

Jakich naklejek można użyć na przedniej szybie auta?

Kwiecień 1, 2021

Głównym zadaniem przedniej szyby samochodu jest zapewnienie kierowcy odpowiedniej widoczności. To między innymi dlatego tak ważne jest regularne odwiedzanie myjni – szyby nie powinny wszak pokrywać żadne zabrudzenia.

Więcej

Jak przygotować auto do umieszczenia stickerów?

Luty 6, 2021

Sticker to z języka angielskiego naklejki. W przypadku samochodów są to rozmaite wzory, napisy, obrazki, grafiki, które są przyklejane do powierzchni lakieru. Warto pamiętać, że klej stosowany w stickerach jest bardzo mocny, dlatego należy uważać podczas ich przytwierdzania. Ich zadanie jest bardzo różne.

Więcej

Jakie są korzyści z oklejania auta?

Grudzień 9, 2020

Oklejanie auta to nie tylko sposób na podkreślenie osobowości właściciela pojazdu, reklama dla prowadzonej przezeń działalności gospodarczej. Car wrapping - tak nazywana też jest usługa oklejania auta, to zabieg pozwalający zachować zdrowy wygląd lakieru na dłużej. Zobaczmy, co możemy dokładniej zyskać, decydując się na oklejenie auta?

Więcej

Jak warto zmienić wygląd auta?

Październik 27, 2020

Każdy z nas lubi być na swój sposób oryginalny. Z tego powodu często sięgamy po jakieś limitowane albo wręcz personalizowane ubrania czy gadżety. Przy tym często takie rzeczy są naprawdę dobrze wykonane, co pozwala cieszyć się nimi przez dłuższy czas. Podobnie rzecz ma się z naszym samochodem. Też chcemy, aby był oryginalny i wyróżniał się z „tłumu”. Z pewnością jednak nie chcemy, aby wyglądał tandetnie tylko “jakoś”, czyli miał to coś, co spowoduje, że każdy na ulicy się za nim obejrzy. Z tego właśnie powodu powstał profesjonalny tuning samochodowy, jednak nie każdy decyduje się właśnie na taki klasyczny zabieg. Jak zatem można w inny sposób zmienić wygląd swojego samochodu?

Więcej